خانه » وردپرس » افزونه » دانلود رایگان افزونه ورود و عضویت با شماره موبایل وردپرس دیجیت Digits

دانلود رایگان افزونه ورود و عضویت با شماره موبایل وردپرس دیجیت Digits

 

دانلود رایگان افزونه عضویت با شماره وردپرس . افزونه حرفه ای برای سایت شما

 

با افزونه عضویت با شماره وردپرس میتوانید خالق یک عضویت زیبا و جذاب برای مخاطب خود ایجاد کنید

همه شما ها قطعا برای یک بار هم که شده در سایتی به کمک ارسال کد تایید به شماره موبایلتان عضو شده اید. این افزونه دقیقا این کار را برای شما انجام می دهد و امکان عضویت با شماره وردپرس را برای شما فراهم می کند. این افزونه به سبب ارسال کد های یک بار مصرف  OTP در سرعت ثبت نام کاربر تاثیر می گذارد و آن را تسریع می بخشد. همچنین برای این کار دیگر نیازی به ثبت ایمیل توسط کاربران وجود ندارد. این افزونه به سبب ارسال کد های یک بار مصرف امنیت را برای کاربران بالا می برد. عملکرد آن به این صورت خواهد بود که بعد از ثبت شماره همراه شما پیامکی حاوی یک کد یکبار مصرف برای شما ارسال می شود و شما با ثبت ان کد قادر به ثبت نام در ساین خواهید بود.

ویژگی های افزونه عضویت با شماره وردپرس
  • این افزونه کاملا فارسی شده و راست چین می باشد.
  • امکان انتخاب کشور وجود دارد.
  • امکان اضافه کردن فیلد هی اضافه و البته سفارشی
  • قابلیت تایید کاربران تنها به وسیله شماره همراه (‌ در این میان نیازی به تایید ایمیل کاربر وجود ندارد و برای ثبت نام می تواند تنها شماره همراه خود را وارد کنند و از آن طریق ثبت نام کنید. )
  • قابلیت افزودن کاربران توسط مدیریت و از طریق پنل مربوطه

در اخر هم خوب است که بدانید این افزونه با تمامی افزونه های موجود بر روی سایت شما سازگار خواهد بود و تداخلی در استفاده از دو افزونه نخواهید داشت. همچنین با تمامی نسخه های ورد پرس و تمامی قالب های ورد پرس سازگار خواهد بود و به راحتی می توانید در هر نسخه ای از ورد پرس با هر قالب و یا افزونه ای از آن استفاده کنید. بنابراین برای عضویت با شماره وردپرس این افزونه را از دست ندهید.

 

 

امتیاز دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای آموزش های رایگان وردپرس ما رو توو اینستاگرام دنبال کن!