خانه » وردپرس » افزونه » دانلود رایگان افزونه وردپرس تغییر نام کاربری کاربران – Username Changer

دانلود رایگان افزونه وردپرس تغییر نام کاربری کاربران – Username Changer

دانلود رایگان افزونه تغییر نام کاربری

دانلود رایگان افزونه نام کاربری . افزونه حرفه ای برای سایت شما

 

با افزونه افزونه نام کاربری میتوانید خالق یک عضویت زیبا و جذاب برای مخاطب خود ایجاد کنید

برای ثبت نام در هر سایتی لازم است تا در ابتدا نام کاربری و رمزی را وارد نمایید. رمز عبور شما برای عضویت در سایت بسیار مهم است. دقت داشته باشید در انتخاب رمزتان خیلی باید حساسیت به خرج بدهید تا با آزمون و خطا قابل تشخیص نباشد. خیلی از سایت ها تاکید می کنند که رمز شما دقت بالایی داشته باشید که رمز شما قابل بازگشت نخواهد بود و ….

اما در صورت فراموشی رمز چه کار باید کرد. یکی از راه های تغییر نام کاربری شما افزونه نام کاربری در ورد پرس می باشد که برای ایجاد قابلیت تغییر نام کاربری لازم است تا افزونه Username Changer را در سایت خود بارگذاری و نصب کنید. بنابراین به کمک این افزونه می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل نام کاربری خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که توسط این افزونه تنها  مدیریت سایت قادر خواهد بود تا نام کاربری خود را تغییر دهد. سایر کاربران سایت قادر به استفاده از این قابلیت نخواهند بود. در واقع اگر از این افزونه نام کاربری هم برای تغییر نام کاربری استفاده نکنید می توانید نام کاربری خود را تغییر دهید اما این کار برای شما دشوار خواهد بود. برای این کار لازم است تا به  phpmyadmin مراجعه کنید و این کار را از این طریق انجام دهید. مدیریت وب سایت هم چنین می تواند وارد پنل مربوطه شود و نام کاربری کاربران سایت را هم تغییر دهد.

ویژگی های افزونه نام کاربری
  • تغییر نام کاربری به راحتی
  • کاربری راحت و آسان
  • قابلیت تعیین محدودیت برای دسترسی به تغییر نام کاربری وردپرس
  • قابل نصب بر روی آخرین نسخه وردپرس
راهنمای نصب

برای استفاده از این افزونه در ابتدا افزونه را نصب کنید و در سایت فعال کنید. بعد از فعال کردن این افزونه بخشی به نام Username Changer  در قسمت کاربران اضافه خواهد شد که از این قسمت به راحتی می توانید آیدی جدید را جایگزین آیدی قدیمی کنید

 

 

امتیاز دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای آموزش های رایگان وردپرس ما رو توو اینستاگرام دنبال کن!